MÖBLER / Bord / Soffbord 15816258
nr 1581 6258
Soffbord
1950/60-tal, Utdragbara skivor, lös förlängningsskiva av bakelit, Bredd: 130 - 160 cm. Djup: 52 cm, höjd: 52 cm
Kondition: slitage, renoveringsobjekt
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:19:01
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)