MÖBLER / Bord / Soffbord 15816258

nr 1581 6258

Soffbord

1950/60-tal, Utdragbara skivor, lös förlängningsskiva av bakelit, Bredd: 130 - 160 cm. Djup: 52 cm, höjd: 52 cm

Kondition: slitage, renoveringsobjekt

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:19:01